My za svou práci ručíme

co umíme

 

Elektropráce

                                V oboru elektro, který je naší specializací, jsme dělali snad vše, od elektronických součástí, rozvodů domácích telefonů a zabezpečovacích systémů, přes elektroinstalace v bytech, obytných domech i celých firemních komplexech až po rozsvícení tubusu dálničního mostu v Čekanicích u Tábora.

                                 Dále máme bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi i stavbami stoupavého vedení v činžovních i panelových domech, včetně přípojek k bytovým jednotkám. Stejně tak hračkou jsou pro nás pokládky kabelů, včetně VN i s případným vybudování trafostanice a přivedením sítí ke koncovým uživatelům. Dodání všech potřebných revizí je samozřejmostí.

                                Naše firma, může také nabídnout i práce pro subjekty, jako jsou české dráhy nebo dopravní podniky, neboť disponujeme všemi zkouškami a školeními u nich požadovanými.


Zednické a stavební práce

 

                            Nejprve to byla z nouze cnost, neboť kdo si nechá rozbít byt od elektrikářů nebo instalatérů a poté začne shánět zedníky.  Od drobných oprav, jsme postupně přešli k rekonstrukcím bytových jader a kuchyní a časem i celých bytových celků. Neskromně musíme dodat, že velké množství spokojených zákazníků, kteří si nás bez reklamy sami našli, je pro nás  důkazem, že i v tomto oboru jsme se uplatnili.

                             Nebyli to však jen byty a jejich rekonstrukce, nebáli jsme se ani větších nabídek a důkazem proto, může být  např. družstvo Doláková,kde jsme kompletně zrekonstruovali lodžie a nebytové prostory, nebo DP metro s opravou jejich technických prostor a mnoho dalších viz reference.


Vodoinstalace

                       Běžně provádíme také  vodoinstalační práce a to jak rozvody v bytech, tak i přípojky domů včetně stoupavého vedení s dopojením k jednotlivým bytovým jednotkám.

                    Z venkovních prací jsou to pak jímky, drenáže a odvodnění, včetně výkopových prací a konečných úprav. 


Výroba a vývoj

                              V našem portfoliu se nachází též sekce: výroba a vývoj. Jedná se až na vyjímky o práce v oboru elektro. Rozvaděče, řídicí systémy, práce s led diodami, silové odpory.

                               Díky naší původní profesi jsme se dostali k možnosti vývoje a dodávek systémů a zařízení pro firmy jako jsou ČD a dopravní podniky. Jedná se především o řídicí systémy pro dálkové ovládání osvětlení nebo ohřevy, inteligentní kolejové obvody pro výměny tramvajových tratí, srážecí silové odpory nebo známé šipky z led diod u výměn tramvají a trolejbusů doma i v zahraničí. 


Drobné domácí práce - hodinový manžel

                        Tuto službu poskytujeme v případě volných kapacit, je proto nutné informovat se předem, nejlépe telefonicky. 

Další práce

 

                       Za léta podnikání jsme poznali velké množství živnostníků, firem a šikovných lidí, ale i nešiků, zmetkařů a podvodníků a tak si troufáme říci, že dokážeme oddělit zrno od plev. Můžeme proto na práce, které sami neumíme nebo neprovádíme, doporučit kvalitní lidi, nebo firmy z různých oborů, za jejichž práci se můžeme směle postavit, nebo ji na své jméno zprostředkovat. Například námi montované kuchyně, jsou vyrobené na míru, naším smluvním truhlářem, za ceny srovnatelné s velkovýrobou